Staf

Directeur
Oguz Dulkadir
020-3316046
oguz@weekendacademie.nl

Administratief medewerker
Fabienne de Bruin
020-3316046
administratie@weekendacademie.nl

Fondsencoördinator
Liesbeth Schipper
020-3316046
fondsenwerving@weekendacademie.nl

Coördinator stagiairs
Mabel Konadu
020-3316046
stage@weekendacademie.nl

Manager Ouderbetrokkenheid en Schoolsucces
Anne de Haas
06-47087156
anne.de.haas@weekendacademie.nl

Manager Talentprogramma en HR
Ietje Melis
06-17908443
ietje.melis@weekendacademie.nl

Programmacoördinator
Babs Broeren (vertrouwenspersoon)
06-50621214
babs.broeren@weekendacademie.nl 

Communicatie- en vrijwilligerscoördinator
Sharon Baljet
06-17962081
sharon.baljet@weekendacademie.nl

Ouderbetrokkenheid & Schoolsucces

Anne de Haas (Manager O&S)
anne.de.haas@weekendacademie.nl

Lise-Lot Siersema (Amsterdam-Noord)
lise-lot.siersema@weekendacademie.nl

Alina Vrooland (Amsterdam-Noord)
alina.vrooland@weekendacademie.nl

Kethianna Oppenhuizen (Amsterdam-Noord)
kethianna.oppenhuizen@weekendacademie.nl

Roxanne Dallmer (Amsterdam-West/Nieuw-west)
roxanne.dallmer@weekendacademie.nl

Faysa Bouchiba (Amsterdam-West/Nieuw-west)
faysa.bouchiba@weekendacademie.nl

Hajar Bencherqi (Amsterdam-West/Nieuw-west)
hajar.bencherqi@weekendacademie.nl

Azar Aslami (Almere)
azar.aslami@weekendacademie.nl

Asma Azougagh (Haarlem)
asma.azougagh@weekendacademie.nl

Jacqui Halman (Programma VMBO-MBO Zuidoost)
jacqui.halman@weekendacademie.nl

Talentprogramma's

Ietje Melis
Manager Talentprogramma’s
ietje.melis@weekendacademie.nl

Babs Broeren
Programmacoördinator
babs.broeren@weekendacademie.nl

Ahlam Karraz
Talentprogramma Amsterdam-West
ahlam.karraz@weekendacademie.nl

Maria Colombo
Talentprogramma Amsterdam Nieuw-Sloten, Geuzenveld en Slotervaart
maria.colombo@weekendacademie.nl

Mariam Taimounti
Talentprogramma Amsterdam-West en Osdorp
Mariam.taimounti@weekendacademie.nl

Mirella van der Leeuw
Talentprogramma Bos en Lommer en Kolenkit
mirella.van.der.leeuw@weekendacademie.nl 

Basia Miner
Talentprogramma Beuningenplein en coördinator Ontdek Je Nieuwe Wereld
basia.miner@weekendacademie.nl 

Lieke van Dijk
Talentprogramma Baarsjes en gezinscoaching
lieke.van.dijk@weekendacademie.nl

Roos Meijer
Talentprogramma Haarlem + Amsterdam en Beter Leren Programma Almere
roos.meijer@weekendacademie.nl 

Esmee van der Meulen
OBA Studiebegeleiding Amsterdam
esmee.van.der.meulen@weekendacademie.nl

Jessica van Ommen
Talentprogramma en stadscoördinator Almere
jessica.van.ommen@weekendacademie.nl