Hoofdkantoor Weekend Academie

Meer en Vaart 290 1068 LE Amsterdam
Postadres: Postbus 96085 1006 EB Amsterdam
Telefoonnummer: 020-331 6046
E-mail adres: info@weekendacademie.nl

Website: www.weekendacademie.nl
IBAN: NL19 ABNA 052 52 10 210
KvK-nummer: 34356692
RSIN: 827796546

Staf

Directeur
Oguz Dulkadir
020-3316046
oguz@weekendacademie.nl

Administratief medewerker
Jessica van Beem
06-33916981
administratie@weekendacademie.nl

Fondsencoördinator
Liesbeth Schipper
020-3316046
fondsenwerving@weekendacademie.nl

Coördinator stagiairs
Esma Abdelatif
06-18151628
stage@weekendacademie.nl

HR & Recruitment
Ciska de Jong
06-47087156
ciska.de.jong@weekendacademie.nl

Projectleider Talentprogramma
Suzanne Visser
06-18151619
suzanne.visser@weekendacademie.nl

Projectleider O&S
Azar Aslami
06-17806418
azar.aslami@weekendacademie.nl

Beleidsmedewerker Kwaliteit Talentprogramma’s
Daisy Waardenburg
06-53587775
daisy.waardenburg@weekendacademie.nl 

Allround Project- en Communicatiecoördinator
Sharon Baljet
06-17962081
sharon.baljet@weekendacademie.nl

Projectleider West Academie
Rosalie Brunt
06-34524041
rosalie.brunt@weekendacademie.nl

Ouderbetrokkenheid & Schoolsucces

Azar Aslami
Projectleider O&S
06-17806418
azar.aslami@weekendacademie.nl

Alina Vrooland
Amsterdam-Noord
06-34322814
alina.vrooland@weekendacademie.nl

Nihal Messaoud
Amsterdam-Noord
06-11463048
nihal.messaoud@weekendacademie.nl

Weja Morsink (vertrouwenspersoon)
Coördinator Gezinscoaching
06-34248014
weja.morsink@weekendacademie.nl

Nissrine Aissati
Amsterdam-West/Nieuw-west
06-34180961
nissrine.aissati@weekendacademie.nl

Nina Arslan
Amsterdam-West/Nieuw-west
06-47087382
nina.arslan@weekendacademie.nl

Asma Azougagh
Haarlem
06-17109381 

asma.azougagh@weekendacademie.nl

Rosalie van Zanen
Zaandam
06-34524039
rosalie.van.zanen@weekendacademie.nl

Jongerenprogramma's

Maria Colombo (zwangerschapsverlof)
Talentprogramma Geuzenveld en Slotervaart
06-16966206
maria.colombo@weekendacademie.nl

Hester Buwalda (overname Maria)
Talentprogramma Geuzenveld en Slotervaart
06-19066630
hester.buwalda@weekendacademie.nl

Mariam Taimounti
Talentprogramma Amsterdam-West en Osdorp
06-26230531
mariam.taimounti@weekendacademie.nl

Mirella van der Leeuw
Talentprogramma Bos en Lommer en Kolenkit
06-15384009 
mirella.van.der.leeuw@weekendacademie.nl 

Floor Marlet
Coördinator Beter Leren Programma Huygens College
06-34180962
floor.marlet@weekendacademie.nl

Basia Miner
Talentprogramma Beuningenplein en coördinator Ontdek Je Nieuwe Wereld
06-45105808
basia.miner@weekendacademie.nl

Rianne Kroon
Talentprogramma Baarsjes en Slotermeer
06-45138122
rianne.kroon@weekendacademie.nl

Roos Meijer
Talentprogramma Haarlem + Amsterdam en Beter Leren Programma Almere
06-26888757 
roos.meijer@weekendacademie.nl 

Jessica van Ommen
Talentprogramma en stadscoördinator Almere
06-45221291
jessica.van.ommen@weekendacademie.nl

Emma Grijalva
Talentprogramma Almere
06-18151615
emma.grijalva@weekendacademie.nl

West Academie

Rosalie Brunt
Projectleider
06-34524041
rosalie.brunt@weekendacademie.nl

Sebastiaan Boelhouwer
Vestigingscoördinator
06-34524046
sebastiaan.boelhouwer@weekendacademie.nl

Laila Ameziane
Vestigingscoördinator
06-18151620
laila.ameziane@weekendacademie.nl

Nina Makelaar
Vestigingscoördinator
06-34524045
nina.makelaar@weekendacademie.nl

Sifra Kruijswijk
Vestigingscoördinator
06-18151608
sifra.kruijswijk@weekendacademie.nl

Esra Tutucu
Vestigingscoördinator
06-18151606
esra.tutucu@weekendacademie.nl

Lise-Lot Siersema
Vestigingscoördinator & Groepsassistent
06-49231593
lise-lot.siersema@weekendacademie.nl

Nikki Plaizier
Vestigingscoördinator
06-34524042
nikki.plaizier@weekendacademie.nl

Anika Klijn
Vestigingscoördinator
06-17908443
anika.klijn@weekendacademie.nl

Kiki Vonk
Vestigingscoördinator
06-34248008
kiki.vonk@weekendacademie.nl

Charlotte Holster
Vestigingscoördinator
06-17910168
charlotte.holster@weekendacademie.nl

Lotte Lechanteur
Vestigingscoördinator & Groepsassistent
06-17674204
lotte.lechanteur@weekendacademie.nl

Mail ons

    Uw naam*

    Uw e-mailadres*

    Onderwerp

    Uw bericht