Hoofdkantoor Weekend Academie

Meer en Vaart 290 1068 LE Amsterdam
Postadres: Postbus 96085 1006 EB Amsterdam
Telefoonnummer: 020-331 6046
E-mail adres: info@weekendacademie.nl

Website: www.weekendacademie.nl
IBAN: NL19 ABNA 052 52 10 210
KvK-nummer: 34356692
RSIN: 827796546

Staf

Directeur
Oguz Dulkadir
020-3316046
oguz@weekendacademie.nl

Administratief medewerker
Fabienne de Bruin
020-3316046
administratie@weekendacademie.nl

Fondsencoördinator
Liesbeth Schipper
020-3316046
fondsenwerving@weekendacademie.nl

Coördinator stagiairs
Mabel Konadu
020-3316046
stage@weekendacademie.nl

Manager Ouderbetrokkenheid en Schoolsucces
Anne de Haas
06-47087156
anne.de.haas@weekendacademie.nl

Manager Talentprogramma en HR
Ietje Melis
06-17908443
ietje.melis@weekendacademie.nl

Programmacoördinator
Babs Broeren (vertrouwenspersoon)
06-50621214
babs.broeren@weekendacademie.nl 

Communicatie- en vrijwilligerscoördinator
Sharon Baljet
06-17962081
sharon.baljet@weekendacademie.nl

Ouderbetrokkenheid & Schoolsucces

Anne de Haas
Manager O&S
06-47087156
anne.de.haas@weekendacademie.nl

Lise-Lot Siersema
Amsterdam-Noord
06-49231593
lise-lot.siersema@weekendacademie.nl

Alina Vrooland
Amsterdam-Noord
06-34322814
alina.vrooland@weekendacademie.nl

Kethianna Oppenhuizen
Amsterdam-Noord
06-11463048
kethianna.oppenhuizen@weekendacademie.nl

Roxanne Dallmer
Amsterdam-West/Nieuw-west
06-47087382
roxanne.dallmer@weekendacademie.nl

Weja Morsink
Coördinator Gezinscoaching
06-34248014
weja.morsink@weekendacademie.nl

Nissrine Aissati
Amsterdam-West/Nieuw-west
06-34180961
nissrine.aissati@weekendacademie.nl

Faysa Bouchiba
Amsterdam-West/Nieuw-west
06-17399113
faysa.bouchiba@weekendacademie.nl

Hajar Bencherqi
Amsterdam-West/Nieuw-west
06-17343624
hajar.bencherqi@weekendacademie.nl

Azar Aslami
Almere
06-17806418
azar.aslami@weekendacademie.nl

Asma Azougagh
Haarlem
06-17109381 

asma.azougagh@weekendacademie.nl

Jacqui Halman
Programma VMBO-MBO Zuidoost
06-17674204
jacqui.halman@weekendacademie.nl

Niels de Rooij
Coördinator Sprint-Coaching
06-34248016
niels.de.rooij@weekendacademie.nl

Jongerenprogramma's

Ietje Melis
Manager Talentprogramma’s
06-17908443  
ietje.melis@weekendacademie.nl

Babs Broeren
Programmacoördinator
06-50621214
babs.broeren@weekendacademie.nl

Ahlam Karraz
Talentprogramma Amsterdam-West
06-17910168 
ahlam.karraz@weekendacademie.nl

Maria Colombo
Talentprogramma Amsterdam Nieuw-Sloten, Geuzenveld en Slotervaart
06-16966206
maria.colombo@weekendacademie.nl

Mariam Taimounti
Talentprogramma Amsterdam-West en Osdorp
06-26230531
Mariam.taimounti@weekendacademie.nl

Mirella van der Leeuw
Talentprogramma Bos en Lommer en Kolenkit
06-15384009 
mirella.van.der.leeuw@weekendacademie.nl 

Floor Marlet
Coördinator Beter Leren Programma Huygens College
06-34180962
floor.marlet@weekendacademie.nl

Basia Miner
Talentprogramma Beuningenplein en coördinator Ontdek Je Nieuwe Wereld
06-45105808
basia.miner@weekendacademie.nl 

Rianne Kroon
Talentprogramma Baarsjes en Slotermeer
06-45138122
rianne.kroon@weekendacademie.nl

Roos Meijer
Talentprogramma Haarlem + Amsterdam en Beter Leren Programma Almere
06-26888757 
roos.meijer@weekendacademie.nl 

Esmee van der Meulen
OBA Studiebegeleiding Amsterdam
06-19066630
esmee.van.der.meulen@weekendacademie.nl

Jessica van Ommen
Talentprogramma en stadscoördinator Almere
06-45221291
jessica.van.ommen@weekendacademie.nl

Mail ons

    Uw naam*

    Uw e-mailadres*

    Onderwerp

    Uw bericht