Hoofdkantoor Weekend Academie

Meer en Vaart 290 1068 LE Amsterdam
Postadres: Postbus 96085 1006 EB Amsterdam
Telefoonnummer: 020-331 6046
E-mail adres: info@weekendacademie.nl

Website: www.weekendacademie.nl
IBAN: NL19 ABNA 052 52 10 210
KvK-nummer: 34356692
RSIN: 827796546

Staf

Directeur
Oguz Dulkadir
020-3316046
oguz@weekendacademie.nl

Operationeel Manager
Azar Aslami
06-17806418
azar.Aslami@weekendacademie.nl

Administratief medewerker
Jessica van Beem
06-33916981
administratie@weekendacademie.nl

Fondsencoördinator
Natasja Andringa
06-18151625
natasja.andringa@weekendacademie.nl

Coördinator stagiairs
Esma Abdelatif
06-18151628
stage@weekendacademie.nl

Coördinator Trainingen
Floor Marlet
06-34180962
floor.marlet@weekendacademie.nl

Projectmanager Talentprogramma
Mücahide Tas
020-3316046
mucahide.tas@weekendacademie.nl

Projectmanager Ouderbetrokkenheid & Schoolsucces (O&S)
Renate Bos
06-18151609
renate.bos@weekendacademie.nl

Projectmanager VO-scholen
Danijel Dadic
06-49952619
danijel.dadic@weekendacademie.nl

HR & Recruitment
Ciska de Jong
06-47087156
ciska.de.jong@weekendacademie.nl

Beleidsmedewerker Kwaliteit Talentprogramma’s
Daisy Waardenburg
06-53587775
daisy.waardenburg@weekendacademie.nl 

Communicatiecoördinator
Sharon Baljet
06-17962081
sharon.baljet@weekendacademie.nl

Coördinatoren op de vloer

Alina Vrooland
O&S Amsterdam
06-34322814
alina.vrooland@weekendacademie.nl

Anika Klijn
O&S Amsterdam
06-17908443
anika.klijn@weekendacademie.nl

Asma Azougagh
O&S Haarlem
06-17109381 

asma.azougagh@weekendacademie.nl

Basia Miner
Talentprogramma en Ontdek Je Nieuwe Wereld
06-45105808
basia.miner@weekendacademie.nl

Charlotte Holster
O&S Amsterdam
06-17910168
charlotte.holster@weekendacademie.nl

Elena Maan
Talentprogramma Amsterdam
06-18151615
elena.maan@weekendacademie.nl

Esra Tutucu
O&S Amsterdam
06-18151606
esra.tutucu@weekendacademie.nl

Hester Buwalda
Talentprogramma Haarlem
06-19066630
hester.buwalda@weekendacademie.nl

Jessica van Ommen (verlof)
Talentprogramma en stadscoördinator Almere
06-45221291
jessica.van.ommen@weekendacademie.nl

Kaoutar El Ktami
Talentprogramma en Beter Leren Programma Amsterdam
06-18151629
kaoutar.elktami@weekendacademie.nl

Kiki Vonk
O&S Amsterdam
06-34248008
kiki.vonk@weekendacademie.nl

Lieke Bosch
Beter Leren Programma Almere
020-331 6046
lieke.bosch@weekendacademie.nl

Lise-Lot Siersema
Groepsassistent Amsterdam
06-49231593
lise-lot.siersema@weekendacademie.nl

Lotte Lechanteur
O&S Amsterdam & Groepsassistent
06-17674204
lotte.lechanteur@weekendacademie.nl

Mariam Taimounti
Talentprogramma Amsterdam-West en Osdorp
06-26230531
mariam.taimounti@weekendacademie.nl

Merita Halili
O&S Amsterdam
020-3316046
merita.halili@weekendacademie.nl

Merve Acar
Beter Leren Programma Almere
06-34180961
merve.acar@weekendacademie.nl

Mirella van der Leeuw
Talentprogramma Bos en Lommer en Kolenkit
06-47087380
mirella.van.der.leeuw@weekendacademie.nl 

Myrthe Rikkelman
Beter Leren Programma Amsterdam
06-17413949
myrthe.rikkelman@weekendacademie.nl

Nesrin Yerrou
O&S Amsterdam
06-18151619
nesrin.yerrou@weekendacademie.nl

Nihal Messaoud
O&S Amsterdam
06-11463048
nihal.messaoud@weekendacademie.nl

Nikki Plaizier
Groepsassistent Amsterdam
06-34524042
nikki.plaizier@weekendacademie.nl

Nina Arslan
O&S Amsterdam
06-47087382
nina.arslan@weekendacademie.nl

Nina Makelaar
O&S Amsterdam
06-34524045
nina.makelaar@weekendacademie.nl

Rianne Kroon
O&S Almere
06-45138122
rianne.kroon@weekendacademie.nl

Roos Meijer
Talentprogramma en Beter Leren Programma Almere
06-26888757 
roos.meijer@weekendacademie.nl 

Rosalie van Zanen
O&S Zaandam
06-34524039
rosalie.van.zanen@weekendacademie.nl

Sebastiaan Boelhouwer
O&S Amsterdam en Groepsassistent
06-34524046
sebastiaan.boelhouwer@weekendacademie.nl

Sifra Kruijswijk
O&S Amsterdam
06-18151608
sifra.kruijswijk@weekendacademie.nl

Vanessa Agyeman
O&S Amsterdam
06-48453393
vanessa.agyeman@weekendacademie.nl

Weja Morsink (vertrouwenspersoon)
Coördinator Gezinscoaching
06-34248014
weja.morsink@weekendacademie.nl