Locatie Jongerenprogramma's

Amsterdam

Talentprogramma

Nieuw Sloten BO Huis van de Wijk Belgie
Woensdag 13.00-16.00 uur
Hageland 117-119, 1066 SB Amsterdam
Coördinator: Maria Colombo
WhatsApp nummer: 06-16966206
Belnummer: 06-26218103
nieuw.sloten@weekendacademie.nl

Geuzenveld-Slotermeer BO + VO Mundus College
Zondag 13.00-17.00 uur
Burg. Hogguerstraat 2, 1064 EB Amsterdam
Coördinator: Maria Colombo
WhatsApp nummer: 06-16966206
Belnummer: 06-26218103
geuzenveld-slotermeer@weekendacademie.nl

Bos en Lommer BO Buurt Activiteitencentrum Kolenkit (BACK)
Donderdag 14.30-16.45 uur
Bos en Lommerweg 361, 1061 DH Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
06-47087380
bos.en.lommer@weekendacademie.nl

Bos en Lommer BO Narcis Querido
Maandag 15.00-17.30 uur
Jan Den Haenstraat 41, 1055 WC Amsterdam
Coördinator: Ahlam Karraz
06-17910168
narcis.querido@weekendacademie.nl

Kolenkit BO Basisschool de Springplank
Woensdag 14.30-17.00 uur
Robert Scottstraat 28-34, 1056 AZ Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
06-47087380
kolenkit@weekendacademie.nl

Osdorp BO Talentenhuis
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Meer en Vaart 290, 1068 LE Amsterdam
Coördinator: Mariam Taimounti
06-26230531
osdorp@weekendacademie.nl

Staatsliedenbuurt BO DOCK
Maandag 16.00-18.30 uur
Van Beuningenplein 19, 1051 VS Amsterdam
Coördinator: Basia Miner
06-45105808
staatsliedenbuurt@weekendacademie.nl

Slotervaart BO Comenius Lyceum
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Jacob Geelstraat 38, 1065 VT Amsterdam
Coördinator: Maria Colombo
WhatsApp nummer: 06-16966206
Belnummer: 06-26218103
slotervaart@weekendacademie.nl

Slotermeer BO Burgemeester de Vlugtschool
Donderdag 14.30-17.00
Jan de Louterstraat 11, 1063 KX Amsterdam
Coördinator: Rianne Kroon

De Baarsjes BO MidWest
Woensdag 14.00-17.00 uur
Cabralstraat 1, 1057 CD Amsterdam
Coördinator: Rianne Kroon
06-45138122
baarsjes@weekendacademie.nl

Osdorp VO Talentenhuis
Donderdag 16.00-19.15 uur
Meer en Vaart 290, 1068 LE Amsterdam
Coördinator: Mariam Taimounti
06-262 30 531
osdorp@weekendacademie.nl

Kolenkit VO Basisschool de Springplank
Woensdag 18.00-20.15 uur
Robert Scottstraat 28-34, 1056 AZ Amsterdam
Coördinator: Mirella van der Leeuw
06-47087380
kolenkit@weekendacademie.nl

Amsterdam-West VO – Marcanti College
Woensdag 15.30-18.00 uur
Jan van Galenstraat 31, 1051 KM Amsterdam
Coördinator: Mariam Taimounti
06-17908529
marcanti@weekendacademie.nl 

Staatsliedenbuurt VO DOCK
Maandag 16.00-18.30 uur
Van Beuningenplein 19, 1051 VS Amsterdam
Coördinator: Basia Miner
06-45105808
staatsliedenbuurt@weekendacademie.nl

OBA-studiebegeleiding

OBA-Banne
Maandag en donderdag 15.30-17.30 uur
Bezaanjachtplein 249, 1034 CR Amsterdam
Coördinator: Esmee van der Meulen
06-19066630
esmee.van.der.meulen@weekendacademie.nl

OBA-Reigersbos
Dinsdag 15.00-17.00 uur
Rossumplein 1, 1106 AX Amsterdam
Coördinator: Esmee van der Meulen
06-19066630
esmee.van.der.meulen@weekendacademie.nl

OBA-Mercatorplein
Dinsdag 15.00-17.00 uur
Mercatorplein 103, 1057 CA Amsterdam
Coördinator: Ahlam Karraz
06-17910168
ahlam.karraz@weekendacademie.nl

Gezinscoaching

Ontdek Je Nieuwe Wereld

Amsterdam-West
Coördinator: Weja Morsink
06-34248014
weja.morsink@weekendacademie.nl

Coördinator: Basia Miner
06-45105808
basia.miner@weekendacademie.nl

Haarlem

Talentprogramma

Haarlem Schalkwijk BO de Wadden
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Zevenwoudenplantsoen 3, 2036 NK Haarlem
Coördinator: Roos Meijer
06-26888757
haarlem@weekendacademie.nl

Haarlem Schalkwijk VO de Wadden
Zaterdag 13.00-17.30 uur
Zevenwoudenplantsoen 3, 2036 NK Haarlem
Coördinator: Roos Meijer
06-26888757
haarlem@weekendacademie.nl

Almere

Talentprogramma

Beter Leren Programma

Almere Stad  De Nieuwe Bibliotheek
Zaterdag 12.00-16.00 uur
Stadhuisplein 101, 1315 XC Almere
Coördinator: Jessica van Ommen-Ceballos
06-45221291
almere@weekendacademie.nl

Beter leren programma Almere Stad
Woensdag 15:30 – 17:30 uur
Rooseveltweg 5, 1314 SJ Almere
Coördinator: Jessica van Ommen-Ceballos
06-45221291
almere@weekendacademie.nl


Beter leren programma Almere Haven

Donderdag 15.30-17.30 uur
Marktgracht 65, 1353 AL Almere
Coördinator: Jessica van Ommen-Ceballos
06-45221291
almere@weekendacademie.nl

Beter leren programma Almere Poort
Dinsdag 15.30-17.30 uur
Heliumweg 1, 1362 JA Almere
Coördinator: Jessica van Ommen-Ceballos
06-45221291
almere@weekendacademie.nl

Ouderbetrokkenheid & Schoolsucces

Voor O&S-programma’s De Grote Oversteek, Startcoaching en het Coachingsprogramma VMBO-MBO werken wij samen met scholen in Amsterdam-Noord, Amsterdam- Zuidoost, Amsterdam-West, Haarlem en Almere.

Wil jij graag een school opgeven voor één van deze programma’s of heb je vragen? Neem dan contact op via anne.de.haas@weekendacademie.nl of kijk voor de betreffende contactpersoon per stadsdeel op onze contactenpagina.